Hakkımızda

     

       Önce insan diyerek  kimya sektörüne giren Aquachem 2000 li yılların başından bu yana endüstriyel bakım kimyasalları alanında deneyimli bir ekibin bir araya gelmesiyle kurulmuş,kimya sektöründe müşterilerine kaliteli hizmet veren bir firmadır.

       Üretim İzmir ‘de : ISO standartlarında olup. Şatış departmanı Türkiye’nin değişik bölgelerinde
bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı  satış danışmanlarıyla müşterilerimize yerinde hizmet vermekteyiz.

      Ürünlerin üretimi dünya standartlarında olup ISO 9001: 2000 kalite yönetim sistemi
ISO 14001 Çevre yönetim sistemi , OHSAS 18001 işçi sağlığı güvenliği , IQ SCC-HYB hizmet yeterlilik belgesi ve TSE Türk standartlarına uygunluk belgesi ve kalite sertifikasyonuna sahip olan tesislerimizde üretilmektedir.

      Sektördeki dünya devleri ile eş zamanlı olarak teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden Aquachem teknik bakım ürünleri,tekstil kimyasalları,özel kimyasallar, yüzey temizlik ve kaplama ürünleri, sıvı cilt temizleme ürünleri ,endüstriyel kremler ,dezenfektanlar, oda parfümleri ,bulaşık ,çamaşır yıkama ürünleri ve su kimyasalları ürünlerinden oluşan zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

     Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen aquachem zengin bilgi birikimi ve deneyimli personeliyle  ar-ge faaliyetleriyle  teknolojiyi sürekli takip ederek müşteriye özel formülasyon ve üretim çalışmalarıyla her zaman tüketicinin yanındadır. Ürünlerimizin büyük kısmı konsantre ve amaca uygun ürün olup su ile belirli oranlarda seyreltilerek  kullanılmaktadır. Ürünlerimizin en önemli özelliği endüstriyel ambalajlarda ve konsantre olması sebebiyle ekonomik olmasıdır diğer özelliği ise; her türlü sektörde kullanılan ürünlerimiz; İNSANA VE DOĞAYA ZARAR VERMEMEKTEDİR..